На Майдані діє виставка проектів конкурсу «Територія Гідності»

Дата публікації: 5.6.2015 Розділ: Новини

З 30 травня по 25 червня 2015 року на Майдані Незалежності у Києві триває виставка проектів просто неба, поданих на конкурс «Територія Гідності». Вхід на виставку вільний.

IMAG0329

У червні відбудуться сесії міжнародного журі, під час яких будуть визначені переможці. Склад журі дещо варіюється за кожною номінацією, щоб максимально врахувати думку фахівців у прийнятому рішенні. Після того, як журі обере найкращі проекти, пройдуть їхпублічні обговорення. Для організаторів важливо, щоб проекти, які високо оцінило фахове журі, також отримали підтримку киян, повідомляється на сайті КМДА.

Міжнародний відкритий конкурс на концепцію оновленого громадського простору ядра м. Києва з меморіалізацією подій Революції Гідності «Територія Гідності» був оголошений минулого року. Для участі у ньому було подано 478 заявок, які репрезентували 40 країн світу. З 1 грудня 2014 року до 28 лютого 2015 року тривав етап проектування – у підсумку до організаторів конкурсу надійшло 149 робіт за чотирма номінаціями:

  • І номінація. Громадський простір Майдану та центрального ядра м. Києва – 29 проектів;
  • ІІ номінація. Меморіалізація подій Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – 87 проектів;
  • ІІІ номінація. Міжнародний культурний центр «Український Дім на Європейській площі» – 9 проектів;
  • ІV номінація. Багатофункціональний музейний комплекс «МУЗЕЙ МАЙДАНУ / МУЗЕЙ СВОБОДИ» – 24 проекти.

Gроекти були опубліковані в Інтернеті на платформі за посиланням , куди можна було потрапити з сайту конкурсуНаразі можна переглянути результати народного голосування, яке проходило з 6 квітня по 31 травня 2015 року. В залежності від номінації, кількість тих, хто проголосував за проекти, коливається від 1034 до 4013, кількість переглядів – більше 10 000.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!