CANactions оголошує набір до Школи урбаністики

Дата публікації: 23.6.2015 Розділ: Новини

Архітектурне бюро Zotov & Co разом із зарубіжними партнерами розпочинає набір до першої в Україні Школи урбаністики CANactions School.

Організатори стверджують, що CANactions School – це некомерційна міждисциплінарна платформа післядипломної освіти з урбаністики. Автори школи хочуть підготувати агентів урбаністичних змін, що здатні ініціювати та втілювати новаторські проекти розвитку міських територій, працюючи в міждисциплінарних командах.

Більше про організаторів, експертів та викладачів школи читайте на офіційному сайті CANactions School.

Чому навчатимуть?

На “першому курсі” школи організатори запропонують учасникам переосмислити базові механізми планування та розвитку урбаністичних територій та поставити собі питання, накшталт: “Яким є сучасне місто? У чому специфіка міст України? Хто сьогодні визначає їх розвиток? Як зробити цей процес більш ефективним та відкритим?” Навчання здійснюватиметься у рамках Студії відомого швейцарського урбаніста Урса Томанна (Urs Thomann), який тривалий час був заступником директора «Вінницького муніципального центру містобудування і архітектури» та розробив цілісну концепцію розвитку транспорту та просторового розвитку Вінниці.

CANactions-School-Presentation_UA-15

Хто може брати участь?

Учасниками школи стануть 12-16 молодих українських та міжнародних фахівців, пов’язані з урбаністичним рухом та загальною проблематикою українських міст. CANactions шукає міждисциплінарних спеціалістів з урбаністики, архітектури, транспортного планування, економіки, містобудування, культурології, соціології, юриспруденції, а також представників інших спеціальностей, пов’язаних з міською тематикою.

Дати навчання та інші деталі

Перший семестр школи триватиме з 14 вересня по 18 грудня 2015 року, та буде проходити у Києві. Робоча мова школи – англійська.

Щоб подати заявку на вступ, потрібно надіслати організаторам пакет документів, який складається з CV, портфоліо, мотиваційного листа, копій паспорту та диплому про вищу освіту (мінімум – ступінь бакалавра). Детальніше про умови вступу читайте за посиланням. Пакет документів необхідно надіслати до 02.08.2015 р.

b9276110c955bdb90417794aa7f14d46_FGXS79Z

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!