Львівський Технопарк оголошує конкурс для архітекторів

Дата публікації: 13.10.2015 Розділ: Новини

Бізнес-сіті Технопарк оголошує Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію мультифункційної громадської будівлі з багаторівневим паркінгом по вул. Федьковича, 55 у Львові.

2014.01.11-13

Конкурс спрямований на створення інфраструктурного громадського простору, інтегрованого в чинну планувальну структуру Бізнес-сіті Технопарк мультифункційною будівлею для вирішення потреби паркінгу з поєднанням комерційного, офісного та громадського середовища.

Кінцевий термін реєстрації учасників — 30 жовтня, останній день подання конкурсних робіт — восьме грудня.

До участі запрошуються архітектори та групи архітекторів з досвідом створення об’єктів комерційної нерухомості та з наявністю відповідного кваліфікаційного сертифікату архітектора.

Архітектор чи група архітекторів, які реєструються у конкурсі, повинні мати досвід, кадрову та матеріально-методичну базу для подальшого виготовлення проектно-кошторисної документації стадії П об’єкту конкурсу у випадку отримання першої премії.

Для переможців підготовано три премії: перша  – пріоритетне право на укладання договору на виготовлення проектної документації стадії проектування – проект (П);  друга – 90 000 грн; третя – 60 000 грн.

Більше інформації про завдання і умови можна прочитати тут.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!