У Центру Довженка новий тимчасовий керівник

Дата публікації: 18.11.2015 Розділ: Новини

Замість Івана Козленка тимчасово виконувати обов’язки директора центру буде Капіталіна Хомутовська. Про це пише сам Козленко на своїй сторінці у Фейсбуці.

DSC_0325-740x416

Раніше, тепер вже екс-директор Центру Довженка, розповів про своє звільнення. З Іваном Козленко відмовились продовжувати контракт, на думку самого Івана через те, що він там є “незручною фігурою”: «”Свої” люди прекрасно призначаються на керівні посади поза конкурсами та незалежно від їхніх досягнень. Я просто “не своя” людина на чужому місці, на яке потрапив крізь вузьку шпаринку соціального ліфту, що ненадовго відкрилася після революції на правильному поверсі».

Також Іван пов’язує своє звільнення з публікацією після ювілейного показу фільму «Тіні забутих предків», де він розкритикував протокольну службу та охорону Президента.

За час керівництва Козленка був закладений фундамент створення арт-кластеру у будівлі Центру Довженка, оголошений конкурс на оформлення Музею кіно, а також зроблено чимало задля забезпечення стійкого та прибуткового існування установи.

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!