Німеччина може допомогти Києву залучити інвестиції

Дата публікації: 15.2.2016 Розділ: Новини

Міністерство економічного розвитку і співробітництва Німеччини запропонувало організувати цього року у Києві економічний форум, де представники німецького бізнесу оберуть найбільш гідні для інвестицій проекти, повідомляє КМДА.

33632[1]

Проведення подібного форуму було обговорене мером Києва Віталієм Кличко і Федеральним міністром економічного розвитку і співробітництва Німеччини Гердом Мюллером на зустрічі у Мюнхені. На майбутньому форумі, якщо він буде організований, будуть презентовані проекти для реалізації в Києві. За словами мера, за підтримки і допомоги німецької сторони в Києві вже втілено проект відкритого бюджету, який зробив усі витрати бюджетних коштів прозорими і є кроком до зниження корупції.

Ще один результат співробітництва України і Німеччини — виділення німецькою стороною коштів на розвиток інфраструктури столиці. Так, Київ отримав на ремонт 29 дитячих садків 4,5 млн євро. Наразі роботи виконані у чотирьох закладах, у решті — тривають.

Зазначається, що Віталій Кличко також запропонував Німеччині допомогти втіленню проекту прозорого бюджету у інших українських містах.

Фото: КМДА, flickr-user Panoramyx

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!