Торговцям з підземних переходів надаватимуть альтернативу для роботи

Дата публікації: 19.2.2016 Розділ: Новини

У середу депутати Київради розглянули дві петиції щодо торгівлі в МАФах і підземних переходах, повідомляє офіційний сайт КМР.

DSC01229

У Департаменті комунальної власності зазначили, що між Департаментом та КП «Київський метрополітен» наразі укладено 125 договорів оренди майна територіальної громади. Як зазначається, ці об’єкти відповідають вимогам Правил пожежної безпеки в метрополітенах. Об’єкти торгівлі, що не відповідають їм, поступово лишаються без електропостачання та демонтуються. Нагадаємо, впродовж 2011-2012 років 228 підземних переходів було передано в оренду підприємцям. Після ремонтних робіт вони отримали змогу встановити там торгові точки. Термін дії цих інвестдоговорів закінчується у 2016-2017 роках, після чого інвестори зобов’язані за власні кошти демонтувати встановлені торговельні ятки.

Однією з проблем, що непокоїть суспільство у зв’язку з демонтажем МАФів є працевлаштування підприємців. Постійна комісія Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики доручила Департаменту містобудування та архітектури розробити план створення торгівельних точок, які міська влада зможе запропонувати підприємцям у якості альтернативи.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!