У Києві проведуть новий конкурс на посаду головного архітектора Києва

Дата публікації: 31.3.2016 Розділ: Новини

Про це на своїй Facebook-сторінці написав Київський міський голова Віталій Кличко.

DSC_0426

«Розуміючи резонансність цього питання та відповідальність перед киянами, я ухвалив рішення призупинити роботу конкурсної комісії з відбору кандидатів», – написав Кличко у соціальній мережі.

За його словами, конкурс мав бути повністю прозорим та відкритим, але комісія зіткнулася з обставинами, які унеможливили ухвалення об’єктивного та справедливого для міста рішення. Зокрема – з відсутністю чітко прописаних процедур (бо конкурс проводився вперше). І також проблемною перешкодою у визначенні переможця конкурсу стало суміщення посад головного урбаніста та директора департаменту містобудування і архітектури.

Віталій Кличко запропонував конкурсній комісії зібратись ще раз та, користуючись набутим в процесі роботи досвідом, напрацювати свої пропозиції і прописати процедури для проведення бездоганного конкурсу. А також – ініціювати внесення змін до законодавства про розділення посад головного урбаніста (архітектора) столиці та глави департаменту містобудування та архітектури. Після цього буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, раніше представники активістів відкликали своїх кандидатів

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!