В Івано-Франківську почала працювати Муніципальна інспекція з благоустрою

Дата публікації: 4.4.2016 Розділ: Новини

З квітня в Івано-Франківську розпочала роботу Муніципальна інспекція з благоустрою, повідомляє Інформаційний портал Стик.

sxkVkQdaN3c

15 чоловіків та жінок на велосипедах і скутерах будуть патрулювати вулиці та боротися з порушеннями на зразок самовільного виконанням земляних робіт, стихійної торгівлі, встановлення незаконних МАФів, вивісок чи реклами.

Муніципальна інспекція створена на базі Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради. Всі інспектори пройшли відбір (конкурс був вісім осіб на місце) мають юридичну освіту, закінчили курс теоретичного та практичного навчання. Працівники Інспекції отримуватимуть зарплатню до 5 000 грн та мають право на носіння зброї.

h24XwsgXzOw

За повідомленням КУРС, Муніципальна інспекція буде суворо дотримуватися в роботі принципу прозорості: всі акти, рішення й протоколи публікуватимуться на офіційному сайті інспекції. Мерія обіцяє, що інспектори матимуть камери, а всі конфліктні ситуації будуть публікуватися у мережі, та отримають смартфони з функцією геолокації, щоб керівництво могло слідкувати, де перебуває інспектор у той чи інший час. Одним з перших завдань новоспечених інспекторів було спільно директором Департаменту Михайлом Смушаком прибрати територію на вулиці Дорошенка біля стадіону «Рух». Наступного разу Муніципальна інспекція пообіцяла оштрафувати орендаря та керівництво стадіону за неналежне утримання земельної ділянки.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!