Київрада хоче відтермінувати закон про ОСББ

Дата публікації: 17.5.2016 Розділ: Новини

Рішення звернутися до Президента, Верховної Ради та Кабміну щодо відтермінування відповідного Закону депутати підтримали вчора на засіданні постійної комісії Київради з питань ЖКГ.

osbb-inform

Фото: osbb-inform

Минулого року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», де чітко визначено: після першого липня 2016 року в багатоповерхівках, де не створено ОСББ і не визначено форму управління будинком, управитель призначатиметься примусово на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради.

Але, як зазначають депутати, ця норма доволі суперечлива.

«На сьогодні відсутній затверджений порядок відбору управителя будинку, у якому були б прописані чіткі критерії та вимоги до людини, яка має право претендувати на посаду управителя будинку. Також невідомо що саме має входити у вартість послуг утримання будинку та, власне, на якій підставі формується ціна послуг. На плечі мешканців держава фактично переклала відповідальність за утримання, експлуатацію, реконструкцію, реставрацію, поточний і капітальний ремонт та технічне переоснащення будинків», – зазначає голова профільної комісії Володимир Бондаренко.

На найближчому пленарному засіданні в сесійній залі Київради депутати мають вирішити, на який саме термін відтерміновувати закон.

Читайте більше про: Німецький модернізує 25 українських будинків.

осбб1

Центр підтримки співвласників будинків «ОСББ-ДА»

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!