Стартував моолодіжний архітектурний конкурс ARCHІVІSІON 2016

Дата публікації: 7.7.2016 Розділ: Новини

Розпочалася реєстрація архітектурних проектів на Міжнародний молодіжний огляд-конкурс ARCHІVІSІON 2016.

archivision
Темою ARCHІVІSІON-2016 є перетворення простору в комфортне середовище. За основу взята ідея різномасштабних перетворень середовища проживання людини: від інтер’єру – до міського кварталу. Організаторами конкурсу виступають компанія КНАУФ, Національний Союз архітекторів України за підтримки громадських, державних та приватних установ і організацій.

До участі в конкурсі запрошуються особи віком до 35 років: архітектори, дизайнери, цивільні інженери, конструктори, а також проектні групи. Групи можуть складатися зі студентів і / або дипломованих фахівців. Також приймаються заявки від міждисциплінарних груп. Кількість проектів на одного учасника або групу не обмежена.

Проекти розглядатимуться у трьох номінаціях:

  • Інтер’єр (проекти житлових, громадських і промислових приміщень; проекти меблів, світильників, інших предметів і елементів декору; проекти реконструкції, реставрації).
  • Будівлі та споруди (проекти котеджів і особняків, багатоквартирних будинків; проекти будівель і споруд освіти, культури, спорту, адміністративних, інших проекти громадські будівлі і споруди; торговельні комплекси, виробничі будівель і споруд, заправних станцій і т.д.).
  • Перетворення території (проекти груп будівель і / або споруд, ансамблів, кварталів; проекти ревалоризації, ревіталізації території, на якій знаходиться група будівель, включаючи розвиток прилеглих територій загального користування).

Останній термін прийняття робіт – 20 листопада 2016 року. З повними умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Оповіщення результатів, виставка та церемонія нагородження відбудуться орієнтовно 12-14 грудня 2016 року.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!