«Київавтодор» заявляє про масове руйнування доріг через репетицію параду

Дата публікації: 20.8.2016 Розділ: Новини

Згідно з заявою, військові не виконали обіцянки перевозити тяжку техніку на тралах або з використанням гумових накладок на траки. Міноборони спростовує.

Дороги 1

Фото: fb.com/EuroMaydan

У «Київавтодорі» заявляють, що вулиці столиці потерпають від проїзду тяжкої військової техніки, а зусилля, що вкладено в ремонти вулиць і доріг, витрачено дарма. У корпорації звинувачують організаторів у халатності, непрофесійності або байдужості, оскільки ті неодноразово запевняли, що тяжка військова техніка буде перевозитись на спеціальних тралах, і на траках будуть вдягнуті спеціальні гумові чи пропіленові накладки («башмаки»). 

«Асфальтобетонне покриття на ділянках вулиць, де проходить військова техніка, масово зруйноване, – заявляють у «Київавтодорі». – Про проблематику комунікацій, котрі знаходяться під вулично-дорожньою мережею залишається тільки здогадуватись. Що буде зі столичними дорогами після трьох таких проїздів (два тренування і виїзд на парад) навіть прогнозувати боляче. Залишається лише документувати ці факти та рахувати збитки».

Дороги 2

Фото: КК «Київавтодор»

Натомість, у Міністерстві оборони України спростовують заяву «Київавтодору».

Згідно з заявою Міноборони, у відповідності до існуючих вимог експлуатації, вся важка броньована техніка, яка бере участь у військовому Параді (від 36 до 45 тонн), забезпечена асфальтохідними гусеницями, які не залишають слідів на асфальтному покритті. До такої техніки відносяться  танки Т-64БМ «Булат», ЗРК «Бук» та дивізійні самохідні гаубиці «Мста-С».

«Інша гусенична техніка, а це бойові машини піхоти, десанту та полкова самохідна гаубиця 2С1 “Гвоздика” вважаються легкою броньованою технікою, на яку у відповідності до технічних вимог не передбаченні асфальтохідні гусениці, – йдеться в заяві. – Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може нанести шкоду якісному асфальтному покриттю, а лише залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту. Таким чином, якщо асфальтне покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в якості дорожнього покриття».

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!