У Києві пройде Networking meeting «Сервіси для твого міста»

Дата публікації: 12.9.2016 Розділ: Новини

Громадська мережа ОПОРА та TechSoup у рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities» 15 вересня проведе на Networking meeting.

Apps4Cities Challenge — конкурс міських сервісів на основі відкритих даних, обрання проекту-переможця, а також його подальша інкубація та розвиток. За словами організаторів, конкурс Apps4Cities Challenge, перш за все, — це змагання ідей щодо сервісів, які спрощують життя жителів та гостей міст, підвищують якість прийняття управлінських рішень, сприяють розвитку бізнесу в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities».

дата2

Кожна ідея міського сервісу на основі відкритих даних буде презентована ініціаторами ідей на заході для усіх зацікавлених, які зможуть приєднуватися до роботи над ними.

Networking meeting спрямований на детальне знайомство із ідеями, що уже подані активістами (їх командами) та організаціями на конкурс Apps4Cities Challenge та представлені на сайті проекту «Дані міст/Apps4Cities». Хто ще не визначився з ідеєю, або доопрацьовує її, зможуть поділитися та порадитися своїми думками та матимуть можливість більше дізнатися про умови конкурсу.

Під час заходу будуть презентовані ідеї сервісів, подані учасниками (командами учасників) на конкурсу Apps4Cities Challenge. Усі охочі можуть прийти та приєднуватися до роботи над створення сервісу, ідея якого їх зацікавила. Навколо таких ініціатив зможуть збиратись команди програмістів та інтернет-спільнот, активістів та усіх зацікавлених. Навіть якщо ви не програміст, але у вас є пропозиції до вже поданих ідей, то на заході ви зможете поділитися своїми думками.

Учасники з інших міст, що зацікавлені в участі в події, також можуть приєднатися до представлення та обговорення ідей за допомогою skype.
Для участі потрібно зареєструватися та отримати підтвердження участі.


Місце: Hub 4.0

Адреса: м. Київ, провулок Ярославський, 1/3

Дата: 15 вересня 2016

Час: 19:00

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!