У Київському дитячому діагностичному центрі на прийом до лікаря можна записатися онлайн

Дата публікації: 15.9.2016 Розділ: Новини

У Київському міському дитячому діагностичному центрі презентували проект «Поліклініка без черг» та нову навігацію Центру.

Поліклініка 1

Фото: kmddc.kiev.ua

Проект «Поліклініка без черг» запустився у Київському міському дитячому діагностичному центрі у тестовому режимі. В рамках проекту кияни можуть записатися на прийом до лікаря через інтернет, мобільні додатки і термінали, які будуть розміщені в холах поліклінік. Окрім того, продовжує діяти традиційний запис до лікаря: через реєстратуру особисто та телефоном.
Проект впроваджується ініціативою Kyiv Smart City спільно з Інкубатором 1991 для міських проектів. У разі успіху сервіс поширять у всіх закладах охорони здоров’я столиці, а в подальшому – у всіх регіонах України.

Поліклініка 2

Крім того, у діагностичному центрі презентували нову навігацію – систему орієнтації, завдяки якій кожен відвідувач зможе потрапити у потрібне йому приміщення. Для кращого орієнтування пацієнтів застосовано принцип кольорового зонування: назви відділень позначено різними кольорами із зазначенням поверху та нумерацією кабінетів.

«Колір обраного відділення супроводжує пацієнта до потрібного йому кабінету, – розповідає Микола Поворозник. – Цей проект буде представлено для громадського обговорення, а у разі схвалення, застосовано в усіх оздоровчих закладах столиці».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!