У Німеччині проголосували за заборону двигунів внутрішнього згоряння до 2030 року

Дата публікації: 12.10.2016 Розділ: Новини

Федеральна рада Німеччини проголосувала за те, аби заборонити використання автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2030 року. Резолюція, яку підтримали основні політичні сили Німеччини, не має обов’язкової сили, але вона яскраво демонструє тренд у Європі з регулювання шкідливих викидів в атмосферу, повідомляє  Ars Technica.

12077482865_dfcc9a5432_z

Фото: flickr-user Lauren

Як відомо, Німеччина виробляє більше автомобілів, ніж будь-яка інша країна у Європі, і є третьою у світі за цим показником. При цьому прийнята резолюція закликає Європейську комісію «оцінити вплив недавніх практик податків і внесків членів співдружності на їх ефективність в просуванні мобільності з нульовим рівнем викидів». Це стосується більш низьких податків на дизпаливо, які діють в Європі.

У самому документі озвучено декілька моментів. Оскільки до 2050 року неможливо привести всю індустрію і сільське господарство до нульового рівня викидів, то ЄС повинен до цього часу досягти мобільності без викидів. Це повинно відбуватися разом із зусиллями щодо зменшення шумового забруднення. Одним з пунктів є застосування нових податкових і фінансових стимулів щодо усіх щойно зареєстрованих автівок з нульовим рівнем викидів в атмосферу до 2030 року.

Для досягнення призначеної мети повинна використовуватися грамотна податкова стратегія та фінансові стимули, а роботу по зведенню викидів до нуля також важливо проводити щодо залізниць і кораблів.

Цікавим фактом є те, що німецька земля Нижня Саксонія, представники якої підтримали резолюцію, є акціонером концерну Volkswagen.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!