У КМДА обіцяють перевіряти всі сумнівні новобудови

Дата публікації: 17.10.2016 Розділ: Новини

Про це заявила в інтерв`ю директор нового департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю КМДА Олена Марченко.

1m2gf

«Наше головне завдання – не допустити появи нових проблемних об’єктів. Всі нові об’єкти, які викликають сумніви, будуть відразу перевірятися. Наша робота буде спрямована на те, щоб недобросовісних забудовників стало менше», – сказала Марченко. Тепер міська адміністрація повністю контролює будівництво об’єктів із І до ІV категорії складності.

Також Марченко повідомила, що однією з підстав проведення позапланових перевірок будівництв є звернення фізичних та юридичних осіб про будь-які порушення з боку забудовника. В разі підтвередження данних фактів, департамент має право зупинити будівництво та анулювати дозвіл і притягнути винного до відповідальності.

Одним із проблемних питань роботи нового департаменту є контроль за станом історичних будівель. Законом передбачено, що контроль за дотриманням порядку проведення обстеження об’єктів під час їх експлуатації покладено саме на Держконтроль. Проте за словами Марченко, порядок здійснення цієї роботи на сьогодні не розроблений і не затверджений Кабміном.

Нагадаємо, що в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю Київ отримав нові містобудівні повноваження.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!