У Києві рекомендували перейменувати 5 вулиць

Дата публікації: 1.11.2016 Розділ: Топ-новини

Серед них – проспект Героїв Сталінграда та  вулиця Московська.

214897

Комісія з питань найменувань рекомендує Київраді перейменувати загалом 3 вулиці у Києві. Проце повідомляється на сайті КМДА.

  • проспект Героїв Сталінграда в Оболонському районі рекомендовано перейменувати на честь українського композитора і поета, Героя України Володимира Івасюка;
  • вулицю Петровського у Деснянському районі – на честь хіміка-технолога, мистецтвознавця і колекціонера Василя Щавинського;
  • вулицю Московську у Печерському районі – на честь Народного Героя України, бійця 17-го батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади з позивним «Годзила» Дмитра Годзенка, який загинув 31 березня 2016 року.

Крім того, члени комісії одностайно підтримали рекомендацію щодо винесення на громадське обговорення перейменування двох вулиць:

  • вулиці Ежена Потьє у Шевченківському районі на честь Антона Цедіка, стрільця-санітара 2-го батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас», який загинув під Іловайськом;
  • вулиці Миколи Лебедєва в Дніпровському районі на честь Юрія Поправки, студента КПІ, учасника Революції Гідності, одного з перших, хто загинув на Сході України.

Окрім того, на громадські обговорення рекомендовано винести найменування скверу на вул. Чорнобильська, 4/56 і 12 у Святошинському районі на «Сквер полеглих за Україну».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!