На Андріївському узвозі презентували фасад «Театру на Подолі» (фото)

Дата публікації: 29.11.2016 Розділ: Новини

Вранці 29 листопада відбулась публічна презентація фасаду будівлі театру. На ній був присутній архітектор проекту Олег Дроздов та директор компанії Roshen В’ячеслав Москалевський.

dsc_0672

Також захід відвідали політичні діячі, архітектори, журналісти, громадські активісти. Під час відкриття фасаду публіка розділилась навпіл – з одного боку вулиці кричали «Ганьба!», з іншої – аплодували.

dsc_0677

Так само розділились думки щодо фасаду театру у соціальних медіа. Проти архітектурного проекту Олега Дроздова виступили деякі захисники історичної спадщини Києва, журналісти, громадські діячі. Столичні архітектори, за спостереженнями «Хмарочоса», здебільшого позитивно відреагували на проект.

dsc_0694

Так, архітектор Віктор Зотов назвав обговорення навколо будівлі театру народженням у місті громадянського суспільства. Архітектор Віктор Герасименко написав, що якщо так будуть обговорювати кожен проект будівлі у Києві, то це стане ознакою дорослого та раціонального суспільства.

dsc_0686

Нагадаємо, на вихідних 26-27 листопада у соцмережі потрапили фотографії фасаду нового будинку «Театру на Подолі». Пізніше з’явились зображення проекту будівлі.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!