Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23482 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

27 грудня, розпочалося публічне голосування за проекти, що беруть участь у програмі «Громадський бюджет міста Києва».

Фото: pechersk.kievcity.gov.ua

Загалом подано 497 проектів, із яких 321 успішно пройшов етап розгляду. Для їх впровадження Київ виділив 50 млн грн (до 1 млн грн на 1 проект).

Серед проектів, поданих громадянами, чимало цікавих та неординарних ідей. Вони охоплюють майже всі сфери життєдіяльності. Зокрема, серед категорій представлені телекомунікації та інформаційні технології, соціальний захист, безпека та громадський порядок, тощо.

Найбільш популярними напрямками серед проектів є спорт (67 проектів), освіта (47 проектів) та комунальне господарство (45 проектів). Відповідно, зараз найбільше голосів по категоріям отримує спорт (71 голос), освіта (25 голосів) і культура та туризм (24 голосів).

Процес голосування відбувається у паперовій та електронній формі. Повідомляється, що одна особа може проголосувати не більше, ніж за п’ять проектів. Голосування триватиме до 29 січня 2017 року, а переможців оголосять 30 – 31 січня 2017 року. Щоб проголосувати, треба пройти реєстрацію за допомогою електронного цифрового підпису через Bank ID або за Карткою киянина. Також можна подати паперове звернення у письмовій формі.

Нагадаємо, п’ятого жовтня в Києві запустили онлайн-платформу «Громадський проект». Бюджет участі надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення концепцій для покращення міста. Проекти, які підтримають мешканці, отримають бюджетне фінансування.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button