«Аж до самого пенька!»: Київзеленбуд пояснив, за яким принципом обрізає дерева
Комунальники поскаржилися, що двічі на рік зазнають нападів із боку активістів та журналістів через занадто радикальну обрізку гілля.
Комунальники поскаржилися, що двічі на рік зазнають нападів із боку активістів та журналістів через занадто радикальну обрізку гілля.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Хмарочос
Працівники «Київзеленбуд» обрізають дерева з 15 жовтня до 15 квітня. Це період мінімальної циркуляції соків, запевняє прес-служба комунального об’єднання.
У «Київзеленбуді» нарікають, що двічі на рік зазнають нападів із боку активістів та журналістів через занадто радикальну обрізку гілля. Комунальники стверджують, що керуються «Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України».
«Здійснювати омолодження можна аж до самого пенька, – йдеться у відповіді критикам. – Ця операція спричиняє швидкий та рясний ріст кореневої порослі».
Читайте також: Арбористи про масове омолодження дерев у Києві
При цьому «Київзеленбуд» не згадує дворічний мораторій на «омолоджувальну обрізку» дерев у Києві, який депутати Київради ухвалили наприкінці 2018 року. Мораторій не стосується обрізки й видалення аварійних дерев.
Тим часом кияни нарікають, що «Київзеленбуд» не припиняє обрізати дерева. У неофіційній розмові з оргаізаторами виставки «Дезеленізація» комунальники сказали, що продовжують обрізку за виданими раніше актами.
Найближчим часом на Київ чекає нова хвиля обрізки: після урагану 11 березня КМДА видала доручення про позачергове обстеження зелених насаджень.
«Наразі Київзеленбуд активно проводить обрізку сухостійних дерев, старих і сухих гілок, а також гілок, пошкоджених хворобами. Санітарна обрізка дуже необхідна, адже знижує ризик аварійних ситуацій», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
Дивіться фото: Київзеленбуд похвалився засохлими після кронування деревами
Нагадаємо, до ЗМІ потрапив лист керівництва «Київзеленбуду» співробітникам, в якому просять публікувати схвальні пости про роботу підприємства у соцмережах.
Голова Київзеленбуду дала інтерв’ю. Найкращі цитати ілюструємо клумбами
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті