Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: apravda.ua

За півроку в Києві на кір захворіли п’ять тисяч містян. Про це повідомляє директорка Департаменту охорони здоров’я в Києві Валентина Гінзбург.

Минулого року в місті всього нараховувалось 3045 хворих. Цьогоріч із числа всіх заражених три тисячі становить лише частка дорослих за шість місяців.

«У 2015 році в Києві на кір хворіло 5 осіб. У 2016 – 3. У 2017 – 87. У 2018 – 3045. А за півроку 2019 – понад 5000!», – розповідає Гінзбург. Експертка додає, що досі недостатньо дітей мають щеплення.

За півроку від кору в Києві померли двоє людей. У комунальних медзакладах зберігається 57 тисяч доз вакцини, однак у місті щеплюються не охоче – в тому числі й через чутки про шкоду вакцинування.

Нагадаємо, вакцинацію визнав обов’язковою також Верховний Суд.

«Вимога обов’язкової вакцинації населення проти особливо небезпечних хвороб… є виправданою. У даному випадку превалює принцип важливості громадських інтересів над особистими», – йдеться у рішенні суду.

Цього року в Італії зробили обов’язковою низку щеплень для відвідування дитсадків і шкіл.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, за 2018 рік в Україні на кір захворіло більше осіб, ніж в усіх країнах Європи разом. Причина – низький рівень вакцинації.

У 2016 році Україна за рівнем вакцинації (менш як 50%) перебувала в одному ряду з Сомалі, ЦАР, Південним Суданом, Анголою та Екваторіальною Гвінеєю.

Читайте також: Як вихідці з екс-СРСР впливають на епідемії кору в CША?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button