Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Юлія Резник

306 школа Деснянського району міста Києва з нового навчального року запровадила мультихарчування. Батьки школярів позитивно відгукуються про нововведення.

«Наші діти їдять все, що вибирають в собі тарілку. Дітям подобається сам процес вибору», – ділиться спостереженнями з іншими батьками Юлія Резник.

Крім того, відвідуваність їдальні школярами підвищилася на 65-70 відсотків.

Вартість «шведського столу» для міського бюджету, як і планувалося, не перевищує середньої ціни безкоштовного гарячого сніданку для школярів  – 16 гривень 75 копійок.

«У нас початкова школа нараховує десь 500 дітей і в нас є три перерви між уроками, щоб погодувати всіх. Створений графік і всі класи його дотримуються», – коментує Юлія Резник для інших батьків. – «На гарячій роздачі працює дві людини, одна на овочах і фруктах. Діти по одному підходять до гарячої лінії, кажуть, чого бажають в тарілку, тоді підходять до овочів-фруктів, беруть напій, сідають за стіл. Їдять швидко, тому що смачно і красиво. Багато хто встигає збігати за добавкою».

Фото: Юлія Резник

Крім позитивних відгуків, батьки просять збільшити кількість робітників у їдальні. А також заохочувати до роботи молодий персонал.

Продукти в школу надходять від українських поставників.

Втілити зміни в харчуванні вдалося завдяки співпраці КП «Зеніт», адміністрації школи і батьків.

Нагадаємо, що комісія Київради з питань освіти підтримала проєкт рішення про нове харчування у школах. Проєкт передбачає харчування учнів за принципом «шведського столу». Проте наразі зміни відбулися не в усіх школах Києва.

Фото: Юлія Резник

Читайте також про збірку рецептів для шкільних їдалень від шеф-кухаря

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button