«Не встиг перейти»: на Троєщині автомобіль збив насмерть літнього пішохода
Повідомляють, що фаза зеленого на переході на шестисмуговій вулиці Цвєтаєвої триває лише 18 секунд.
Повідомляють, що фаза зеленого на переході на шестисмуговій вулиці Цвєтаєвої триває лише 18 секунд.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Увечері 10 січня на вулиці Марини Цвєтаєвої, що на житловому масиві Троєщина, автомобіль КІА збив насмерть 67-річного чоловіка, який переходив вулицю наземним переходом, повідомляє поліція Києва.
Поліція з посиланням на свідків повідомляє, що, попередньо, чоловік переходив дорогу на червоний сигнал світлофора. Після зіткнення автомобіль виїхав на зустрічну смугу та зіштовхнувся іще з двома атівками. Пішохід помер на місці.
За даними dtp.kiev.ua, літній чоловік був із ціпком і не встиг перейти дорогу на зелений сигнал, адже фаза зеленого на переході триває лише 18 секунд. Вулиця Цвєтаєвої має шість смуг руху.
Паблік пише, що від зіткнення пішохода відкинуло на 30 метрів, по дорозі розлетівся хліб із пакета, який він ніс.
Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Нагадаємо, у Варшаві кількість аварій із жертвами за 2019 рік знизилася на 20% завдяки виявленню небезпечних переходів і заходам заспокоєння трафіку. Безпечність переходів підвищують за допомогою освітлення, острівців безпеки, штучних підвищень, кругових перехресть тощо.
В Осло у 2019 році внаслідок аварій на дорогах загинула одна людина – так само завдяки міській політиці, яка включає правильний перерозподіл міського простору та грамотне планування.
Читайте також: Аварійність у Вінниці знизилася майже на 70%. Як цього досягли?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті