Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 246 днів. За цей час ми опублікували 23263 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Наприкінці червня до міст США, які заборонили технологію розпізнавання облич, додався Бостон (Массачусетс). Раніше заборону запровадили у Сан-Франциско та його передмісті Окленді (Каліфорнія), повідомляє Smart Cities Dive.

Влада Массачусетса готується запровадити заборону на всій території штату. Технологію розпізнавання обличчя вже заборонено у передмістях Бостона – Сомервілі, Кембриджі та Бруклайні.

Критика систем розпізнавання облич посилилася разом із протестами проти расизму, які охопили США після вбивства Джорджа Флойда.

Раніше Національний інститут стандартів і технологій США виявив, що більшість систем розпізнавання обличчя значно гірше ідентифікують афроамериканців і азіатів, ніж білих.

«У такий спосіб ми активно захищаємо основні громадянські свободи та усуваємо несправедливість щодо темношкірих громад», – зазначила членкиня бостонської міської ради Мішель Ву.

До запровадження заборони Бостоні підштовхнуло також те, що в поліції спливав термін контракту на програмне забезпечення для камер спостереження. Розглядали варіант замінити їх на камери з функцією розпізнавання обличчя, тож місто вирішило означити чітку позицію щодо цієї технології.

Нагадаємо, нещодавно компанія IBM оголосила про повне припинення розробки технологій розпізнавання облич.

Фото: Pexels

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button