На Сагайдачного відкрили фасад нової будівлі за проєктом Drozdov & Partners (фото)
У глибині будівля налічує п’ять поверхів, які з боку вулиці не видно за перфорованим двоповерховим фасадом.
У глибині будівля налічує п’ять поверхів, які з боку вулиці не видно за перфорованим двоповерховим фасадом.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 253 днів. За цей час ми опублікували 25987 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Цими вихідними на вулиці Сагайдачного на Подолі відкрили вуличну частину Saga City Space, повідомило харківське архітектурне бюро Drozdov & Partners, яке проєктувало будівлю.
Фото: Yaroslav Borokh
Бюро Олега Дроздова вперше презентувало проєкт будівлі на вулиці Сагайдачного, 18 на архітектурному форумі «Сучасні міські простори». У будівлі, площею 6 448 квадратних метрів мають розташуватися ресторан, офіси та апартаменти. Всередині буде патіо.
Фото: Yaroslav Borokh
У глибині будівля налічує п’ять поверхів, яких з боку вулиці не видно за двоповерховим фасадом. Сам фасад зроблено з перфорованої цегляної кладки. У темний час доби завдяки світлу, яке прямуватиме на вулицю через скло і перфоровані стіни, будинок ставатиме напівпрозорим.
Візуалізація: Drozdov & Partners
Як і у випадку Театру на Подолі, автори проєкту намагалися не імітувати історичну архітектуру, а радше дотримуватися ритму навколишньої забудови.
«Для нас це була дуже важлива робота – спроба нових сценаріїв інтерпретації контекстуальності», – зазначають у Drozdov & Partners.
Фото: Yaroslav Borokh
Також будівлю проєктували з огляду на перетворення вулиці Сагайдачного на пішохідну – прилегла забудова повинна мати активні перші поверхи та відкритість до перехожих.
Фото: Ігор Райков
З 1920-х років на цьому місці розташовувався кінотеатр «Буревісник». Його знесли у 1970-х роках, коли прокладали тунель метрополітену. З того часу на місці демонтованого кінотеатру був пустир.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті