Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23464 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Міст Патона. Фото: Вікіпедія

Реставрація «з пристосуванням» мосту Євгена Патона в Києві триватиме до кінця 2025 року. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Віталія Кличка від 15 вересня. Гарантійний термін виконаних робіт має бути не менш як 10 років.

Раніше муніципалітет заявляв про готовність почати реставрацію мосту Патона. Повідомлялося, що «Київавтодор» вже підготував проєкт технічного завдання.

Проте щоб почати роботи, потрібне підтвердження від Міністерства культури. На час реконструкції міст хочуть вивести з реєстру пам’яток архітектури, а після реконструкції – повернути назад у реєстр. У розпорядженні все ще йдеться про необхідність отримати дозволи від Мінкульту.

Фахівці заявляли, що стан мосту Патона – критичний, і термін його експлуатації сплив. Цьогоріч міст визнали аварійним.

Міст Патона ввели в експлуатацію у листопаді 1953 року. Ним проходила трамвайна лінія, яку демонтували у 2004 році, що розірвало мережу київського трамвая на лівобережну і правобережну.

Загалом за часів головування Олександра Омельченка (1996-2006) Київ втратив понад 60 кілометрів трамвайних колій. За головування Леоніда Черновецького було демонтовано також трамвайну лінію на Набережному шосе, що ще більше утруднює можливість відновити трамвайне сполучення через Дніпро.

Зараз на місці трамвайної колії на Набережному шосе планують прокласти велодоріжку.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button