Укравтодор пропонує добудувати Подільсько-Воскресенський міст
В Укравтодорі вважають, що місто не подужає керувати таким складним і великим проєктом.
В Укравтодорі вважають, що місто не подужає керувати таким складним і великим проєктом.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24974 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Укравтодор запропонував голові КМДА Віталію Кличку передати Подільсько-Воскресенський міст на баланс державі, щоб прискорити будівництво.
«Укравтодор готовий взяти на баланс увесь ансамбль, включно з з’їздами та розв’язками, провести коригування проєкту, експертизу та розпочати роботи», – повідомляє пресслужба корпорації.
В Укравтодорі вважають, що місто не подужає керувати таким складним і великим проєктом – «інженерною конструкцією з двома ярусами та 11 штучними спорудами». А чим довше будується Подільсько-Воскресенський міст, тим він буде дорожчим. Натомість Державне агентство автомобільних доріг фондується під державні гарантії, що забезпечить стабільне фінансування будівництва, зазначають у корпорації.
Голова Укравтодору Олександр Кубраков наводить як приклад Запорізький міст, який перевели з комунальної власності в державну. Його добудували за дев’ять місяців, хоча він є складнішою конструкцією.
Споруджувати Подільсько-Воскресенський міст почали у 1993 році. Будівництво неодноразово зупинялося і продовжувалося. Роботи пожвавилися у 2018 році. У 2017 році проєкт мосту став об’єктом дослідження німецьких фахівців як приклад невдалого будівництва.
Перед виборами Кличко заявляв, що автосполучення на мосту відкриють до кінця 2020 року. У грудні міський голова нарікав, що терміни будівництва зривають мешканці Русанівських садів, які блокують рух будівельної техніки.
Нагадаємо, Міністерство культури також пропонує забрати з комунальної власності Гостиний двір.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті