Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Ashley Byrd, Unsplash

Торік у Києві відкрили дві кризові кімнати, де постраждалі від домашнього насильства жінки можуть перечекати до 10 днів, а зараз КМДА створює притулок, де жінки зможуть залишитися надовше.

«Не всім вистачає 10 днів, щоб визначитися з тим, що робити далі, куди йти. Притулок же дає можливість проживання до півроку. За цей час можна отримати всю необхідну юридичну і психологічну допомогу, знайти роботу, житло», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Приміщення під притулок вже знайшли, зараз триває процес передачі його на баланс Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству. Після цього у приміщенні почнуть ремонт. Місце розташування не називають задля безпеки. Ті, хто потребує допомоги можуть дізнатися адресу під час звернення – на муніципальну гарячу лінію 15-00 або до Центру гендерної рівності (вулиця Іллєнка, 20).

У Києві вже діє один притулок, де жінка може перебувати 90 днів. Туди приймають за наявності: висновку дільничого поліцейськго про скоєння насильства в сім’ї; медичних довідок; свідоцтва про народження дитини; довідки від педіатра; рекомендацій спеціалістів Центру.

Минулого місяця поліція зафіксувала 1314 звернень щодо домашнього насильства. А до міської служби «Телефон довіри» звернулося 365 осіб, серед яких 299 жінок та 66 чоловіків. Кризовими кімнатами у лютому скористалися вісім жінок та троє дітей.

Жінки, які зазнають домашнього насильства, – одна з категорій, які найбільше постраждали від карантину. Докладніше цю проблему вивчали аналітики центру CEDOS.

Нагадаємо, восьмого березня в Києві відбудеться щорічний Марш жінок.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button