Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Дмитро Левченко

15 липня в наземному громадському транспорті Києва остаточно виведуть з обігу паперові разові талони. Замість них залишиться паперовий QR-квиток.

Читайте також: Передайте на один: історія проїзних квитків у громадському транспорті Києва

Київських кондукторів звільнили, а частину перевели на посади контролерів.

Найлегший спосіб розрахуватися за проїзд – синьою транспортною карткою, яка зараз називається «Київ Цифровий». Сині картки Kyiv Smart Card зі старим дизайном також діють.

Термінал самообслуговування. Фото: Zeven Laz

Купити карту або разовий QR-квиток та поповнити карту можна у точках, позначених на мапі:

  • у касах метрополітену;
  • 502 терміналах самообслуговування, що розташовані на станціях метро, трамваю й електрички, а також на деяких зупинках наземного транспорту;
  • у Т-кіосках. У Києві, за даними КМДА, є 322 таких Т-кіоски.
  • також на мапі можна знайти місця розташування терміналів Easy Pay, де можна поповнити карту.

На відміну від метро, в наземному транспорті поки що немає можливості розрахуватися банківською карткою. У Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА заявили у відповідь на запит журналістки Лесі Падалки, що додаткового обладнання для можливості розрахуватися банківською карткою у транспорті не проводили. Одночасно в КМДА вважають, що така можливість вже реалізована – адже саме за допомогою банківської картки пасажир сплачує поїздки у застосунку «Київ Цифровий».

«Я пишаюсь, що саме КП “Київпастранс” є одним з перших транспортних підприємств, яке повністю готове до впровадження електронного квитка», – заявив директор Київспастрансу Дмитро Левченко.

Муніципальних транспортних підприємств у Києві два. Київський метрополітен вивів з обігу жетони навесні минулого року.

Водночас у Києві діють також приватні перевізники, які поки що не збираються запроваджувати безготівкову оплату.

Загалом офіційне впровадження електронного квитка у Києві відклали на 2023 рік. Таким чином, впровадження е-квитка в Києві розтягнулося щонайменше на п’ять років.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button