Оголошено тендер на проєкт наземного переходу на Арсенальній
Також планується встановити велосвітлофори та підключити датчики, що фіксуватимуть шкідливі речовини у повітрі.
Також планується встановити велосвітлофори та підключити датчики, що фіксуватимуть шкідливі речовини у повітрі.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Василь Шимко
Центр організації дорожнього руху оголосив тендер на проєктування регульованого наземного переходу біля станції метро «Арсенальна». Пропозиція облаштувати такий перехід перемогла на Громадському бюджеті у 2020 році.
Очікувана вартість розробки проєкту переходу на перехресті вулиць Московська та Грушевського становить 50 тисяч гривень.
За тендерною документацією, перехід мусить бути зручним для маломобільних людей, зокрема, видавати звукові сигнали для осіб зі слабким зором, мати пониження бордюрів і тактильну плитку.
Також проєктувальник має передбачити чинну та заплановану велосипедну інфраструктуру. Зокрема, мають встановити велосипедні світлофори.
В документації також згадується можливість підключення датчиків СО, SO2 (вуглецю, діоксиду сірки) тощо.
Тендер на проєктування переходу на Арсенальній вже оголошували у червні, втім торги не відбулися. Новий аукціон заплановано на 10 серпня.
За останні роки Арсенальну площу ревіталізували, реставрувавши один із корпусів заводу «Арсенал» (тепер тут розміщено Kyiv Food Market), а також будівлю Військової комендатури, Микільську браму та саму Арсенальну площу, де створили простір A-Station.
Натомість проєкт облаштування наземного переходу від метро «Університет» через бульвар Шевченка, який став переможцем Громадського бюджету 2019 року, досі не реалізували.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті