Вартість Подільського мосту зросла до 20 мільярдів гривень
У 2016 році вартість мосту становила 11,2 мільярда.
У 2016 році вартість мосту становила 11,2 мільярда.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
КМДА перезатвердила проєкт Подільського мосту через Дніпро в Києві. У відповідному розпорядженні вказано нову кошторисну вартість будівництва — 19,9 мільярда гривень.
Також вказано, що станом на липень цього року на Подільський міст вже витрачено 9,8 мільярда гривень. А у 2016 році вартість мосту становила 11,2 мільярда.
У новому проєкті зазначається, що арковий міст проходитиме через озеро Райдуга (Радунка). Проти цього виступали жителі Русанівських садів і Райдужного масиву.
Експерт з питань містобудування Георгій Могильний звертає увагу на те, що після протестів Київрада наприкінці 2017 року затвердила ДПТ, за яким дороги мали вести в обхід озера, а не поперек. «Тобто проєкт розробили і тепер ще й затвердили всупереч затвердженій містобудівній документації», — вважає він.
Могильний також зауважу, що вартість четвертої черги будівництва мосту, що включає міст через Гавань, за п’ять років зросла з 469 мільйонів до 4,1 мільярда гривень. Станом на липень цього року на цю чергу встигли витратити понад 2,1 мільярда.
Споруджувати Подільський міст почали у 1993 році. Будівництво неодноразово зупинялося і продовжувалося. У 2017 році проєкт мосту став об’єктом дослідження німецьких фахівців як приклад невдалого будівництва.
Роботи пожвавилися у 2018 році, а перед місцевими виборами-2020 Віталій Кличко заявляв, що автосполучення на мосту відкриють до кінця року. Пізніше міський голова нарікав, що терміни будівництва зривають мешканці Русанівських садів, які блокують рух будівельної техніки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті