Голову поліції Подола таки звільнили. Містяни неодноразово вимагали його відставки
У Подільському управлінні стверджують, що Павло Василенко залишив посаду ще у вересні й це ніяк не пов'язано з протестами.
У Подільському управлінні стверджують, що Павло Василенко залишив посаду ще у вересні й це ніяк не пов'язано з протестами.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Павла Василенка звільнили з посади керівника Подільського управління поліції в Києві, повідомляє ZMINA.
Звільнення Василенка вимагали учасники акції наприкінці листопада, приводом до якої став погром бару «Хвильовий», а також травневого протесту проти поліцейського насильства.
«У Подільського управління поліції тепер новий керівник і він вийшов на комунікацію з нами. Вимоги протесту 29 листопада та наші заяви були не єдиними причинами звільнення колишнього керівника Павла Василенка. Але, безумовно, важливою у цьому процесі була участь спільноти Подолу та усіх небайдужих у русі за безпеку району», — повідомляється на фейсбук-сторінці бару «Хвильовий».
Водночас у подільській поліції заявили Ґратам, що звільнення Василенка не пов’язане з протестами. Той звільнився ще у вересні. З того часу обов’язки керівника виконує Юрій Трембицький. Наказ про його призначення підписали минулого тижня.
Таким чином, протести відбувалися вже за нового керівництва, а протестувальники вимагали звільнити вже звільнену людину.
Нагадаємо, у листопаді «Хвильовий», розташований на Верхньому Валу, зазнав кількох нападів з боку ультраправих. Команда бару нарікала на бездіяльність поліції.
Після останнього нападу кількасот киян взяли участь в акції протесту. Крім того, з вимогою розслідувати напади ультраправих до МВС та поліції Києва звернулися 12 народних депутатів.
Після цього поліція встановила близько 30 осіб, причетних до нападу на бар, а також повідомила про підозру двом неповнолітнім учасникам погрому.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті