Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

«Штурм пагорба» від Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten. Зображення: maidanmuseum.org

Проєктування Музею Революції Гідності замовили київській компанії «Основа-Солсиф» за 49,4 мільйона гривень, повідомляють Наші гроші.

На тендері єдиним конкурентом була львівська фірма «Енерго Інжиніринг». Суперник не знижував ціну, на відміну від переможця. Закупівлю провели з другої спроби. Першу спробу виграла компанія «Українські архітектурні технології» з ціною менш як 34 мільйони гривень. Однак тендер скасували, коли уряд перерозподілив видатки на будівництво культурних об’єктів.

Проєкт має відповідати пропозиції Штурм пагорба німецького архітектурного бюро Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten, що виграла на міжнародному конкурсі. Автори Ян Кляйгус та Йоганес Кресснер передали всі майнові авторські права замовнику — «Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності».

«Основа-Солсиф», згідно з умовами тендеру, має спроєктувати проєкт і робочу документацію Музей Революції Гідності до квітня 2023 року.

Зараз на місці будівництва, алеї Героїв Небесної Сотні, 3, розташовано залишки попереднього незавершеного будівництва та котлован.

Музей матиме чотири надземних і два підземних поверхи. Передбачено місце для масових заходів просто неба й оглядовий водний басейн між музеєм та майбутнім «Меморіальним садом».

«Основа-Солсиф» належить броварському ТОВ «Основа», що будує другу чергу Меморіалу жертв Голодомору.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button