Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Пам’ятник Володимиру Великому. Фото: facebook/docskmda

У Києві встановлюють захисні конструкції для пам’яток культурної спадщини, щоб захисти від руйнування внаслідок можливих ворожих обстрілів. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Роботи з монтажу виконують спільно із громадськістю. Зокрема, силами волонтерів здійснені роботи в Театрі на Подолі, а за ініціативи Мапи реновації захищено мозаїки на фунікулері.

Київський фунікулер. Фото: Volodymyr Fomichov

За словами директора Департаменту Олександра Никоряка, уже завершили роботи біля пам’ятника Самсону на Подолі, щодо експозиції музею Михайлівського собору та на Кам’яниці київського війта. Завершують облаштування захисту пам’ятника Володимиру. Днями планують розпочати роботи біля пам’ятників Сковороді, Хмельницькому, Грушевському, Шевченку, Лисенку, Сагайдачному, на монументі і колоні Магдебурзького права.

Також Департамент вишукує варіанти 3D-моделювання важливих культурних та історичних пам’яток, будівель, які можуть потрапити під вогонь російських окупантів.

Представників будівельного бізнесу просять долучитися до захисту пам’яток Києва. Серед нагальних потреб: фахівці з монтажу будівельних лісів та опалубки, будівельні альпіністи, водій маніпулятора; ліси будівельні металеві, опалубна фанера, дошка, супердифузійна мембрана вогнестійка; дизельний генератор на 5 кВт, маніпулятор.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button