Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: defensie.nl

Українські солдати сподіваються, що Австралія надішле ще бронемобілів Bushmaster, які не лише комфортніші за звичні радянські БТР, але й передусім дозволять захистити життя військових, йдеться в матеріалі The Sydney Morning Herald.

«Бушмастери» розробили для австралійської армії у 1990-х роках. Вони виявилися незамінними як автомобілі для перевезення піхоти під час війн в Іраку та Афганістані.

Після російського вторгнення Австралія надала Україні 20 «бушмастерів» та шість гаубиць. Один з бронемобілів захопили росіяни під час боїв біля Трипілля. Однак всі українські військові, які були у машині під час атаки, вижили. За словами солдатів, це доводить якість австралійської техніки.

«Вона броньована всередині, і це велика перевага цієї машини, бо вона захищає життя та здоров’я солдатів. Якби в нас було більше таких автомобілів, ми б врятували більше життів, а це найголовніше», — наголошує командир підрозділу Технік.

Водій Bushmaster Віталій. Фото: Kate Geraghty / The Sydney Morning Herald

Для керування «бушмастером» потрібні дві людини: водій та мінометник. За словами Техніка, його команда опанувала бронемобіль за два-три дні. Машина може перевозити п’ять військових і запаси їжі та води, обладнана кондиціонером.

Водій «бушмастера» Віталій засвідчує, що австралійські машини значно кращі за радянські БТР.

«Передусім вони дуже комфортні. Є кондиціонер, це як дім на колесах. Я б жив у ньому. Я проводжу весь час усередині», — каже він.

Зараз Україна отримує зброю з десятків країн світу на п’яти континентах.

Країни, які надають військову допомогу Україні станом на 20 червня. Зображення: Вікіпедія

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button