Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 286 днів. За цей час ми опублікували 26216 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: пресслужба КМДА

Київські медіа повідомляють про посилення контролю на блокпостах. Зокрема, Сьогодні пише, що з 26 червня посилили в’їзди до Києва, «як у перші дні війни». Час проїзду з передмістя через блокпости збільшився й може сягати однієї-двох годин.

«Наразі існує загроза діяльності диверсійно-розвідувальних груп, проте вона нікуди не зникала, і пильність з боку гвардійців ніколи не зменшувалася, адже не секрет, що столиця це найважливіший стратегічний центр прийняття рішень», — пояснив РБК-Україна пресофіцер Нацгвардії Володимир Черняк.

За його словами, останнім часом блокпости в Києві оптимізували: зменшили їхню кількість у місті й водночас збільшили на в’їздах та виїздах.

У київській поліції сайту Сьогодні повідомили, що контроль за цей час не змінювався, а в Міноборони заявили: «Ми не виключаємо, що такі перевірки пов’язані з тим, що контррозвідка отримала певну інформацію, яка й спричинила подібні заходи».

У Київській військовій адміністрації, своєю чергою, коментують можливу загрозу з боку Білорусі.

«Якщо дивитися на Брянську та Курську області, то фактичних ознак формування військ ми не спостерігаємо, крім розміщених там артилерійських підрозділів. Однак знаємо, що Російська Федерація може також використовувати і території Білорусі. Зокрема декілька батальйонів армії білорусі посилюють кордон із Україною у Гомельській та Брестській областях. Однак наступальних формувань немає», — заявив ICTV голова КМВА Микола Жирнов.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button