Держкіно звільнило директорку Довженко-Центру
Поки що обов’язки директора виконуватиме «професійний кризовий менеджер».
Поки що обов’язки директора виконуватиме «професійний кризовий менеджер».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Директорку Довженко-Центру Олену Гончарук відсторонено — «за результатами аудиту», повідомляє Держкіно. Водночас їй залишили посаду керівниці Музею кіно.
«На посаду керівника Довженко-Центру буде проведено конкурсний відбір, а до того часу обов’язки керівника виконуватиме професійний кризовий менеджер, який має усунути недоліки, виявлені під час перевірки», — йдеться у заяві.
Призначений Держкіно кризовий менеджер не братиме участь у майбутньому конкурсі. Натомість Гончарук зможе податися на конкурс.
Мінкульт передав Центр Довженка в управління Держкіно в січні цього року. Цьому передувала низка конфліктів між міністерством і Центром, зокрема з приводу конкурсу на посаду директора, на якому було обрано Олену Гончарук.
У серпні Держкіно оголосило, що Довженко-Центр розділять на три різні установи. Петиція проти «реорганізації» набрала понад 25 тисяч голосів, однак уряд відреагував на неї, повторивши тези Держкіно.
Довженко-Центр подав до суду на Держкіно з вимогою скасувати наказ про «реорганізацію». Підготовче засідання призначено на кінець листопада.
Читайте також: «Ліквідація» Довженко-Центру: подробиці конфлікту. Які позиції Держкіно, професійної спільноти та забудовника?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті