Чи припинять показувати кіно в муніципальних кінотеатрах Києва після їхнього реформування?
У кожному кінотеатрі планують створити коворкінги, «доступні у фінансовому плані».
У кожному кінотеатрі планують створити коворкінги, «доступні у фінансовому плані».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Анонсоване перетворення кінотеатрів Київкінофільму на «багатофункціональні культурні центри» означає лише переобладнання окремих приміщень, пояснюють у КМДА на запит LIGA.Life.
Наприклад, деякі приміщення використовуватимуть як навчальні аудиторії чи простори для лекцій, виставок, галерей. Великі приміщення або окремі кінозали планують переобладнати для вистав, концертів.
У кожному кінотеатрі планують створити коворкінги, «доступні у фінансовому плані».
Кінопокази, запевняють у КМДА, також будуть: «Кінопоказ залишиться частиною культурного кластеру, як окремий об’єкт зі своїм власним функціональним призначенням».
Київкінофільм перейменують на «Київський культурний кластер». Комунальне підприємство зараз об’єднує 15 кінотеатрів, з яких працює тільки половина:
Криза муніципальних і незалежних кінотеатрів Києва почалася у 2018 році, коли закрилися «Кінопанорама» та «Україна». У 2019 році припинив роботу найбільший комунальний кінотеатр «Київ» — муніципалітет вирішив, що компанія, що ним керувала, не сплачувала достатньо грошей у бюджет.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті