Чи припинять показувати кіно в муніципальних кінотеатрах Києва після їхнього реформування?
У кожному кінотеатрі планують створити коворкінги, «доступні у фінансовому плані».
У кожному кінотеатрі планують створити коворкінги, «доступні у фінансовому плані».
Анонсоване перетворення кінотеатрів Київкінофільму на «багатофункціональні культурні центри» означає лише переобладнання окремих приміщень, пояснюють у КМДА на запит LIGA.Life.
Наприклад, деякі приміщення використовуватимуть як навчальні аудиторії чи простори для лекцій, виставок, галерей. Великі приміщення або окремі кінозали планують переобладнати для вистав, концертів.
У кожному кінотеатрі планують створити коворкінги, «доступні у фінансовому плані».
Кінопокази, запевняють у КМДА, також будуть: «Кінопоказ залишиться частиною культурного кластеру, як окремий об’єкт зі своїм власним функціональним призначенням».
Київкінофільм перейменують на «Київський культурний кластер». Комунальне підприємство зараз об’єднує 15 кінотеатрів, з яких працює тільки половина:
Криза муніципальних і незалежних кінотеатрів Києва почалася у 2018 році, коли закрилися «Кінопанорама» та «Україна». У 2019 році припинив роботу найбільший комунальний кінотеатр «Київ» — муніципалітет вирішив, що компанія, що ним керувала, не сплачувала достатньо грошей у бюджет.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті