Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 174 днів. За цей час ми опублікували 25366 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: ДСНС

У Львові заборонили зачиняти укриття. Всі сховища мусять бути відкритими цілодобово, повідомив міський голова Андрій Садовий.

Комісія ухвалила таке рішення, бо забезпечити термінове відчинення сховищ на 100% неможливо. У ніч шостого липня, коли відбувся ракетний обстріл, на гарячу лінію міста надійшло десять скарг на зачинені укриття.

«Це рішення остаточне і обговоренню не підлягає», — завявив Садовий.

Сьогодні вранці рятувальники дістали з-під завалів будинку на вулиці Стрийській тіло десятої жертви ракетного обстрілу та завершили рятувальну операцію.

Голова ОВА Максим Козицький зауважував, що поруч із будинком є укриття, відчинене на момент тривоги. На момент удару, в ньому, однак, було п’ятеро людей.

В одній з повністю зруйнованих квартир на верхньому поверсі жили журналіст Главкому з дружиною та сином-молодшокласником. Вони вийшли з квартири, щоб спуститися в укриття, за кілька хвилин до удару російської ракети. Це рішення врятувало їм життя.

У Києві після трагедії першого червня, коли перед зачиненими дверима укриття загинули дві жінки та дитина, вирішили виділити додаткові 740 мільйонів гривень на систему автоматичного відкриття дверей та модульні сховища.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button