Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 278 днів. За цей час ми опублікували 23486 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: КМДА

Міський голова Віталій Кличко ініціював позачергову сесію Київради та анонсував спрямування більшого обсягу грошей на допомогу підрозділам ЗСУ.

Ця заява лунає на тлі дискусії про пріоритет розподілу грошей місцевих бюджетів — на інфраструктурні проєкти або на армію. Зокрема, значний резонанс викликало перекладання бруківки на вулиці Хмельницького. В дискусії активну участь бере Офіс президента. 

Докладніше про це: Перекладання бруківки на вулиці Хмельницького викликало хвилю обурення. Чи справді це так погано?

«Насправді може йтися про намагання центральної влади втрутитися в бюджети міст і селищ. Щоб їхнім коштом залатати діри і прорахунки держбюджету та бюджетів міністерств і відомств», — припускає Кличко.

Він наголошує, що за законом з місцевих бюджетів не можна переспрямовувати кошти напряму ЗСУ. Місцева влада, однак, може надавати гроші теробороні.

Торік з бюджету Києва на оборону було виділено 850 мільйонів гривень. За останні пів року — 380 мільйонів.

Київ, за словами Кличка, також надасть максимальну підтримку виробникам дронів, зокрема приміщення та пільги.

«Нових великих інфраструктурних проектів у столиці наразі не плануємо», — окремо додав мер.

Зауважимо, що цьогоріч у Києві почали будівництво Дегтярівського шляхопроводу, розв’язки на Оболоні, а також планують збудувати паркінг на Прирічній попри незгоду місцевих жителів.

Кличко також опублікував інфографіку з даними про видатки на оборону Києва:

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button