Київрада передала шість історичних будинків під забудову – орендарі повʼязані з Кличком, Коломойським та Медведчуком
Питання про передачу землі під Будинком Замкова та історичної землі на Щекавиці зняли з розгляду.
Питання про передачу землі під Будинком Замкова та історичної землі на Щекавиці зняли з розгляду.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
На засіданні Київради 29 лютого було передано під забудову землю під шістьома історичними будівлями, повідомляє памʼяткоохоронна спільнота «Спадщина».
Три будівлі кінця ХІХ століття у провулку Пилипівському 4,6 та 8, що на Лукʼянівці, передали компанії «Динамо-Атлантик» під будівництво великого офісного центру. Цю компанію повʼязують з діяльністю Віктора Медведчука та Ігоря Суркіса. Також було передано в оренду землю під ткацькою фабрикою на вулиці Малевича, 86 компанії «ВМГ ЦЕНТР», яку повʼязують з Вагіфом Алієвим.
Київрада підтримала й рішення про передачу садиби Уляни Богданович 1896 року на Малевича, 24 «Будівельному об’єднанню «Мрія», яке повʼязують з Артемом Солоником з оточення Коломойського. І наостанок флігель Садиби Мекленбурга 1895 року, розташований на вулиці Богдана Хмельницького, 34б, передали в оренду компанії «ВІТ-ПЛЮС», яка належить братові міського голови Володимиру Кличку. Поруч із садибою розташований готель Володимира – 11 Mirrors.
На місці флігеля Володимир Кличко планує звести адміністративну або офісну будівлю. Згідно з генпланом Києва, ця земля належить до території громадських будівель і споруд. Попри це з 2019 року, замість розміщення там музею та бібліотеки, як це було передбачено договором оренди, укладеним з КМДА, цю будівлю використовував готель «11 Mirrors». Наприкінці того ж року будівлю приватизувала «ВІТ-ПЛЮС» – згодом ДБР розпочала за цим фактом досудове розслідування, розповідав активіст Ростислав Балабан.
Нагадаємо, Київрада розробляє механізм захисту мозаїк.
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті
© Хмарочос | 2024
Нічого дивного- все так ч має бути.
Поки дурні та тупі кияни лише обурюються в соцмережах- зажерливий Кличко продасть все,що можна продати.
А от якщо стадо візьме в руки зброю і піде громити і нищити цих падлюк- тоді й буде порядок.