Київрада передала шість історичних будинків під забудову – орендарі повʼязані з Кличком, Коломойським та Медведчуком
Питання про передачу землі під Будинком Замкова та історичної землі на Щекавиці зняли з розгляду.
Питання про передачу землі під Будинком Замкова та історичної землі на Щекавиці зняли з розгляду.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На засіданні Київради 29 лютого було передано під забудову землю під шістьома історичними будівлями, повідомляє памʼяткоохоронна спільнота «Спадщина».
Три будівлі кінця ХІХ століття у провулку Пилипівському 4,6 та 8, що на Лукʼянівці, передали компанії «Динамо-Атлантик» під будівництво великого офісного центру. Цю компанію повʼязують з діяльністю Віктора Медведчука та Ігоря Суркіса. Також було передано в оренду землю під ткацькою фабрикою на вулиці Малевича, 86 компанії «ВМГ ЦЕНТР», яку повʼязують з Вагіфом Алієвим.
Київрада підтримала й рішення про передачу садиби Уляни Богданович 1896 року на Малевича, 24 «Будівельному об’єднанню «Мрія», яке повʼязують з Артемом Солоником з оточення Коломойського. І наостанок флігель Садиби Мекленбурга 1895 року, розташований на вулиці Богдана Хмельницького, 34б, передали в оренду компанії «ВІТ-ПЛЮС», яка належить братові міського голови Володимиру Кличку. Поруч із садибою розташований готель Володимира – 11 Mirrors.
На місці флігеля Володимир Кличко планує звести адміністративну або офісну будівлю. Згідно з генпланом Києва, ця земля належить до території громадських будівель і споруд. Попри це з 2019 року, замість розміщення там музею та бібліотеки, як це було передбачено договором оренди, укладеним з КМДА, цю будівлю використовував готель «11 Mirrors». Наприкінці того ж року будівлю приватизувала «ВІТ-ПЛЮС» – згодом ДБР розпочала за цим фактом досудове розслідування, розповідав активіст Ростислав Балабан.
Нагадаємо, Київрада розробляє механізм захисту мозаїк.
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті
© Хмарочос | 2024
Нічого дивного- все так ч має бути.
Поки дурні та тупі кияни лише обурюються в соцмережах- зажерливий Кличко продасть все,що можна продати.
А от якщо стадо візьме в руки зброю і піде громити і нищити цих падлюк- тоді й буде порядок.