Затопило одну з найбільш спотворених забудовою вулиць Києва
У цьому районі є нагромадження каналізаційних мереж і перепад рівня стічних вод.
У цьому районі є нагромадження каналізаційних мереж і перепад рівня стічних вод.
Ділянку вулиці Глибочицька навпроти парку імені Гейдара Алієва затопило через прорив труби, повідомляє Київ комунальний.
На час ремонтних робіт відключили від водопостачання ЖК Львівський квартал, а також промзону та офіси. Рух транспорту не обмежувався.
Глибочицьку нерідко називають найпотворнішою та найпроблемнішою вулицею Києва. У нещодавньому матеріалі Pragmatika.Media забудова вулиці характеризується як «катастрофа». Результатом агресивного девелопменту стала перевантажена транспортна інфраструктура та зношені мережі комунікацій.
Десятиліттями на вулиці відчувається сморід каналізації. У цьому районі є нагромадження каналізаційних мереж і перепад рівня стічних вод, що спричиняє понаднормове скупчення газів. Київводоканал бореться з проблемою, герметизуючи кришки люків.
«Реконструкція — це передусім підземні мережі. Ми на поверхні можемо зробити неймовірну красу, та коли всі квартири в кожному із цих будинків одночасно спустять воду, у нас просто почне рвати мережі, — пояснює транспортний експерт Дмитро Беспалов. — Забудовники мали б сплатити до бюджету свою частку за реконструкцію та за підключення до мережі каналізації. Можливо, тепер будуть платити ті, хто в цих будинках живе. Або це зроблять платники податків».
Катастрофічні зміни Глибочицької почалися з 2007 року, коли стартувало будівництво хмарочосу Mirax Plaza, далі виросли вежі «Покровського Посаду», бізнес-центр «Гефест», Podil Plaza & Residence. «Нічого гіршого з Києвом уже не трапиться», — коментував останній комплекс архітектор Олег Дроздов.
Першого грудня Київ відкрив Подільський міст для руху автомобілів, що ще більше завантажує Глибочицьку. Вулицю вже запроєктували як магістральну, й це означає, що на ній уже не вдасться суттєво скоротити автомобільний рух.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті