Порошенко звільнив трьох голів райадміністрацій

Дата публікації: 15.9.2014 Розділ: Новини

Президент Петро Порошенко звільнив голів Деснянської, Голосіївської та Подільської районних адміністрацій Києва – Петра Кузика, Миколу Даневича та Ярослава Войтовича відповідно.

Прес-служба президента України повідомляє, що тимчасово виконуючим обов’язки Подільської адміністрації Києва Петро Порошенко призначив Валентина Мондриївського, Голосіївської – Андрія Мельничука, Деснянської – Вадима Онуфрійчука.

1137pre
Валентин Мондриївський

Член депутатської фракції “УДАР-Солідарність”. У 2014 році обраний депутатом Київської міської ради по округу №39 (Подільський район). З 2010 по 2014 рік був керівником проектів у Всеукраїнському благодійному фоні “УКРАЇНА-Юнеско”. До того працював прес-секретарем у Міністерстві оборони України (2007-2010 р.р.) та Верховній Раді України.
Освіта. Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

melnichuk
Андрій Мельничук

У 2014 році обраний депутатом Київської міської ради по округу №4 (Голосіївський район). З 2009 по 2012 роки керівник Голосіївського районного в м. Києві осередку ПП «Фронт змін». З 2012 по 2013 роки – керівник Київського міського осередку ПП «Фронт змін».
Освіта. Закінчив Київський політехнічний інститут, спеціальність «інструментальне виробництво». Другу вищу освіту здобув у КНТЕУ за спеціальністю «Фінансовий менеджмент».

kandydatOnufryjchuk-1
Вадим Онуфрійчук

Депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань Бюджету і соціально-економічного розвитку. У період – 2007 по 2013 рік працював керівником ЗАТ “Інформаційно-видавничий центр “XXI століття””, був заступником голови Шевченківської районної державної адміністрації, заступником голови Деснянської районної державної адміністрації. Працював заступником начальника головного управління з питань взаємодії зі ЗМІ і зв’язками з громадськістю КМДА. Освіта. Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю право та Університет у місті Ніца. У 1998 році захистив дисертацію та отримав науковий ступінь доктора права.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!