У Гамбурзі “закопають” автобан і побудують парк над ним

Дата публікації: 14.1.2015 Розділ: Новини

Автобан №7, найдовше шосе Німеччини проходить прямо посеред міста Гамбург на півночі Німеччини. Зараз по ньому проїжджає близько 152,000 автомобілів щодня.

Щоб збільшити пропускну спроможність автобану міська влада вирішила розширити його. Але аби зменшити кількість шуму від дорожньої артерії, а також щоб з’єднати райони міста, які зараз розділені шосе, частина дороги довжиною опиниться під землею. А згори цей тунель “вкриють” парками, громадськими садками та житловою нерухомістю. Ця амбітна ідея буде реалізована компанією HOCHTIEF Solutions в рамках реконструкції 65 кілометрів автобану №7.

hamburg-1

Проект під назвою “Кришка Гамбурга” став результатом 20-річного протестного руху місцевих жителів. Тим, чиї будинки опинилися навколо шосе, дуже заважав гамір від автівок, що проїжджають повз них. В результаті було вирішено створити тонель, який би захистив членів громади від дорожнього шуму, адже шумозаглушуючі бар’єри хоч і є дешевшими, але знижуть рівень шумового забруднення тільки на 50 відсотків.

hamburg-2

Над тунелем буде збудовано 1700 нових будинків, а також велика паркова зона. На півночі нові зелені насадженя будуть з’єднані з існуючим парком, створюючи великий “пояс” для прогулянок.

Будівельні роботи коштуватимуть близько 600 млн. євро і розпочнуться у цьому році, а завершаться у 2022 році.

За інших обставин можна було б винести Автобан №7 за місто, як це й роблять найчастіше, але не цього разу – шосе має національне значення, по ньому пересуваються автомобілі з усієї країни.

Раніше “Хмарочос” писав про те, як влаштований благоустрій вулиць Гамбурга.

hamburg-3

Проект реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Матеріали проекту можуть вільно передруковуватись іншими ЗМІ за умови посилання на оригінал публікації
Оригінал публікації на vox.com

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!