У Київському метро закурсують модернізовані вагони

Дата публікації: 10.3.2015 Розділ: Новини

На червоній гілці Київського метро у 2015 році закурсують ще 50 вагонів, модернізованих за кошти Кіотського протоколу, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Олександр Кава.

757548

Після завершення модернізації Святошинсько-Броварської лінії всього буде 145 модернізованих вагонів, що становить 50 % парку цієї гілки.

Про те, що Департамент транспортної інфраструктури КМДА підписав договір з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на модернізацію 50 вагонів Київського метрополітену повідомляється у оголошенні Вісника державних закупок.

Договір на суму 1, 019 млрд гривень укладено 27 лютого. Термін поставки модернізованих вагонів — до 31 жовтня 2015 року. Протягом першого етапу модернізації вагонів за кошти, отримані Україною від Японії в рамках Кіотського протоколу, Крюковський завод оновив 95 одиниць техніки на суму більшу 1 млрд гривень.

Після модернізації термін експлуатації вагонів підвищився на 20 років. Серед плюсів оновлення техніки — економія електроенергії за рахунок енергозберігаючих технологій.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!