У Київраді створили комісію з перевірки нелегальної реклами

Дата публікації: 20.3.2015 Розділ: Новини
27025

Але у комісію ввійшли лише представники владної фракції УДАР-Солідарність, яка контролює майже 2/3 Київської міської ради.

Відповідне рішення було прийнято на засідання 19 березня. Відповідний проект рішення був запропонований депутатом від фракції “Демократичний Альянс” Василем Гацько та внесений в порядок денний як невідкладний. Тимчасова контрольна комісія створена задля виявлення нелегальної реклами в столиці та її подальшого демонтажу.

Головою комісію затверджено позафракційного депутата Олександра Федоренко. Його кандидидатуру підтримала більшість з депутатів. Кандидатура ж Василя Гацько, який власне був ініціатором рішення, не набрала  небхідної кількості голосів.

Він прокоментував створення нової комісії у Facebook наступним чином:

10689756_10152744674249510_4391067320297022398_n

Василь Гацько
Депутат Київради, фракція “Демократичний Альянс”

«Меру не вистачило духу впустити ДемАльянс у свої Авгієві стайні. Кличко підтримав проект рішення ДемАльянсу – фракція УДАР-Солідарність проголосувала за створення тимчасової контрольної комісії для перевірки КМДА та комунальних підприємств у сфері зовнішньої реклами. Проте, щоб комісія була комфортною туди не включили представника ДемАльянсу й наповнили її депутатами з команди мера. Ми були готові до того, що комісію не створять або ж паралізують.

То ж нічого несподіваного для нас не трапилося. Втім, ми мусили спробувати. Взаємодія ДемАльянсу з міським головою в цьому питанні могла б дати киянам швидкий і відчутний результат. Місто повернуло б собі європейський вигляд, а бюджет – додаткові надходження. Однак, у Кличка не вистачило духу. Міський голова надав перевагу особистому комфорту, залишивши все так, як є».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!