Приватні навчальні заклади орендуватимуть приміщення безкоштовно

Дата публікації: 21.3.2015 Розділ: Новини
12

Київрада дозволила приватним школам орендувати комунальні приміщення за 1 грн/рік.

Це рішення було ініційоване депутатами Київради, членами постiйної комiсiї з питань освіти, науки та інноваційної політики Наталією Шульгою, Андрієм Андрєєвим та Наталією Чумаковою та за підтримки депутата Київради, яка водночас є заступником голови Київмісьдержадміністрації з гуманітарних питань Ганною Старостенко.

Як повідомляє заступниця голови КМДА, відтепер, ставка орендної плати для приватних шкіл та дитячих садочків фактично прирівняна до ставок для державних навчальних закладів. Як стверджують ініціатори рішення, воно направлене «відновлення рівності всіх школярів та дошкільнят».

ганна старостенко заступник з гуманітарних питань

Ганна Старостенко
Заступниця голови КМДА

«Учні приватних шкіл та дитсадків такі ж кияни та громадяни України, як і учні комунальних навчальних закладів, а значить мають бути забезпечені гарантіями держави. Сьогоднішнім рішенням ми робимо перший крок до відновлення рівності прав на освіту всіх маленьких киян, передбачених Коснтитуцією, забезпечили рівний доступ до комунального майна школам та дитсадкам різних форм власності. Впевнена, це дозволить вирішити проблему дефіциту місць у дитячих садках,а також значно підвищити якість столичної освіти завдяки конкуренції між закладами за дитину, в якої розширяються можливості вибору моделі та форми навчання».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!