CANactions School розпочинає свою роботу

Дата публікації: 31.8.2015 Розділ: Новини
vector

Студенти розпочали навчання з інтерактивного курсу у онлайн-школі VECTOR і згодом представлять свої перші невеликі проекти.

Ми вже писали про те, що цього року організатори архітектурного фестивалю CANactions запустили першу в Україні Школу урбаністики CANactions School for Urban Studies. Головна мета цього проекту – дослідження сучасних українських міст і розробка концепцій їх стратегічного розвитку. Куратором Школи став швейцарський урбаніст Урс Томанн.

17 серпня стали відомі імена перших 18 учасників CANactions School for Urban Studies: Studio #1. Студенти Школи вже розпочали навчання на підготовчому курсі Block #0, розробленому в партнерстві з онлайн-школою VECTOR. Про навчання у школі докладніше читайте у інтерв’ю з її засновниками.

Онлайн-школа для міських підприємців VECTOR відкрилася у квітні 2015 року на базі Інституту медіа, архітектури та дизайну Strelka. Це освітня платформа з практичними завданнями, для тих, хто хоче досліджувати своє місто і створювати міські проекти. Зараз студенти CANactions School for Urban Studies проходять онлайн-курс «Міські парадокси: як досліджувати повсякденність». В кінці курсу кожен зробить свій лонгрід про те, які особливості є в українських містах і як їх можна зробити комфортнішими для життя.

А вже 14 вересня відбудеться офіційне відкриття Школи в рамках якої студенти в режимі 24/7 займуться питаннями міського, територіального та регіонального розвитку з кращими європейськими експертами, серед яких: Thomas Stellmach, Han van de Wetering, Paul McCabe, Miodrag Kuč, Kuba Snopek, арт-група METASITU та інші. Також організатори обіцяють, що більшість запрошених експертів проведуть у Києві публічні лекції, воркшопи і навіть дебати.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!