Для киян запускають безкоштовні курси англійської

Дата публікації: 2.9.2015 Розділ: Новини

Київська міська державна адміністрація запускає безкоштовні курси англійської мови для киян — CAPITAL ENGLISH. Проект реалізовується у партнерстві з Посольством США в Україні, Британської Радою в Україні, школою англійської мови Speak Up та Cambridge Assessment.

16246311440_df5d089255_o

Заняття з англійської мови відбуватимуться у кожному з десяти районів Києва у будівлях районних адміністрацій два-три рази на тиждень. Перший семестр розпочнеться 14 вересня та триватиме два місяці. Курси першого семестру розраховані на людей, яким вже виповнилось 18 років та які мають початковий рівень англійської мови (рівня А-1 та А-2 за загальноприйнятою європейською системою).

Реєстрація на участь в курсах відбувається тільки через веб-сайт до 09.09. Кандидати на навчання мають пройти тест на рівень володіння англійською мовою, щоб можна було сформувати групи.

Заняття триватимуть годину для кожної з груп. Кожен кандидат повинен буде вибрати один з варіантів розкладу протягом двох місяців навчання: 15:00, 16:30 чи 18:00.
Групи рівня А-1: понеділок, середа, п’ятниця
Групи рівня А-2: вівторок, четвер

Якщо студент не з’являється на заняття більше двох разів підряд, він буде виключений з проекту, а на його місце запросять іншого.

Фото: flickr-user Lynne Hand

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Valeria Kobzar

    круто, жаль, что время проведения занятий выбрано для студентов-безработных-везучих.

    • Unholy

      і абсолютно вірно. ті, хто працює можуть піти на платні курси, яких в києві вистачає