Громадські організації вимагали від КМДА зробити місто доступним для всіх

Дата публікації: 2.6.2016 Розділ: Новини

Активісти та особи з інвалідністю вимагали від співробітників столичної адміністрації створити новий Комітет доступності, який би контролював дотримання принципів безбар’єрного простору в місті.

DSC_0420

Читайте: Місто рівних можливостей – місто без бар’єрів

2 червня, о 12:00 представники громадських організацій та благодійних фондів, а також міські активісти розпочали мітинг перед будівлею КМДА з вимогою ухвалити нове положення про Комітет доступності, а також затвердити Цільову програму, яка б сприяла розвитку безбар’єрного простору в місті. Організаторами акції виступили ГО «Демальянс Допомога» та «Підмога.Інфо». Чинний Комітет існує вже близько десяти років і за цей час збирався всього декілька разів. Активісти пропонують змінити положення, щоб ввесте до нового органу більше громадських організацій, які б захищали інтереси людей з обмеженою мобільністю та контролювали будівельні роботи в місті.

DSC_0422

Раніше в Київській міській раді була створена депутатська група, що напрацювала нове положення про Комітет доступності. Його мав би затвердити Департамент соціальної політики, але там проект документу не ухвалюють.

DSC_0431

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!