Скандальне будівництво в буферній зоні Софії зупинять примусово

Дата публікації: 15.6.2016 Розділ: Новини

На будівельні матеріали на майданчику по вул. Гончара, 17-23 накладуть арешт, а огорожу, що навколо, демонтують.

Гончара

Фото: Дмитро Білоцерковець

Як повідомила депутатка Київради Ольга Балицька, питання скандального будівництва на вул. Гончара, 17-23 обговорили на засіданні тимчасової контрольної комісії. Під час засідання Заступник міського голови Олексій Резніков розповів про рішення, ухвалене щодо будівництва. За пропозицією Дмитра Білоцерковця, мер спільно з радниками прийняли рішення: відкликати дозвіл на порушення благоустрою, демонтувати огорожу навколо скандального будівництва та накласти арешт на наявні на майданчику будівельні матеріали.

Гончара2

Фото: Ольга Балицька

Нагадаємо, раніше Дмитро Білоцерковець повідомив про спроби забудовника відновити роботи на об’єкті та анонсував проведення наради щодо зупинки будівництва.

«Скандальний забудовник на вулиці Гончара, 17-23 намагається відновити будівництво двох поверхів (виставлена опалубка та проведені всі підготовчі роботи), – написав Білоцерковець. – Виходячи із претензій ЮНЕСКО, забудовнику було заборонено добудовувати додаткові поверхи. Довгий час забудовник відмовлявся від будівництва, а тепер вирішив піти на війну з містом та активістами. У претензіях чітко було сказано, що якщо незаконне будівництво не буде зупинено, то Софію Київську можуть вилучити зі списку ЮНЕСКО».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!